Modlitba.cz
Odkazy

Přihlaště se >

Nově přidané
Pane bože vyslyš mé modlitby a přání!
Pane všemohoucí bože kdy...
Modlitba k svatému Janu od Kříže
Svatý Jene od Kříže ...
Pane ty jsi světlo věčné!
Pane ježíši, ty jsi svě...
Pane ježíši mám tě rád prosím pomoz mi!
Pane ježíši miluji tě z...
O Boze, celou tuto noc
O Boze, celou tuto noc, za...


Katalog modliteb

Vyhledávání v katalogu
Přidat modlitbu do katalogu >
Aktuální kategorie:
Katalog ~ ~

Růženec spojených srdcí

JAK SE MODLIT RŮŽENEC SPOJENÝCH SRDCÍ. Modlíme se na obyčejném růženci. Začátek modlitby se shoduje s modlitbou Svatého růžence: 1) Věřím v Boha; 2) Otčenáš; 3) Zdrávas Maria se vsuvkami: a) Ježíš, v kterého věříme, b) Ježíš, v kterého doufáme, c) Ježíš, kterého nade všechno milujeme.

Na velkých zrnkách: Nebeský Otče! Svěřuji Ti, obětuji Ti Spojená Srdce Ježíše a Marie, vítězné Rány Ježíšovy a slzy naší milé Matky Marie a odevzdávám Ti své myšlenky, slova, skutky, kroky, své záležitosti; celou svoji bytost, buňky, tkáně, krvinky, cévy,nervy, žlázy, kosti a všechny své orgány sjednoceným Srdcím Ježíše a Marie. Pane, staň se Tvá vůle !

Na malých zrnkách: Svěřuji, ó Nebeský Otče, a obětuji Ti Spojená Srdce Ježíše a Marie, vítězné a krvácející Rány Ježíšovy a slzy naší Nebeské Matky. Pane, staň se Tvá vůle !


. Růženec Spojených Srdcí je určen pro soukromou pobožnost. Omilostněná duše, jíž byl růženec svěřen, říká: "Takovýto je význam Spojených Srdcí: Pán Ježíš trpící na Kříži a Jeho Matka jako Spoluvykupitelka, trpící s Ním !" Modlit se máme všichni, nemocní i zdraví, aby se stala Boží vůle. Když bude někdo tuto modlitbu obětovat za druhého, přestane tento hřešit a později dospěje na takový stupeň vnitřního života, že bude sám žít podle Boží vůle. Také všechny choroby musí ustoupit touto modlitbou !


Tisk | Poslat kamarádovi | Uložit do PDF
Je tento text závadný? | Našli jste v tomto textu chybu?